Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Guangzhou HongzhouLimited Şirketi2002'den beri kurulmuş ve müşterilerine yüksek kaliteli mürekkep püskürtmeli fotoğraf kağıdı sağlamayı taahhüt etmiştir.Guangzhou bulunan şirket.Şirket, fabrikada gerçekten güzel bir yönetim organizasyonuna ve gelişmiş üretim kontrol ekipmanlarına sahiptir, tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya çapında çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni toplamaktadır.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Başarılı bir iş kurmayı dört gözle bekliyoruz.

Çin Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd şirket Profili 0

İletişim: Ofis +86020875007

Adres: Oda 901, H6, Aoyuan Meydanı, No. 1936, Kaichuang Caddesi, Huangpu Bölgesi, Guangzhou, Guangdong Eyaleti.

Fabrika Adresi: No.1, Huanbao Yolu, Xintang Kasabası, Huangpu bölgesi, Guangzhou, Guangdong Eyaleti.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Hongzhou Digital Technology Co., Ltd 2006 yılında kuruldu ve ilk mürekkep püskürtmeli kağıt üretim hattına yatırım yaptı.

Şimdi, Guangzhou Hongzhou Digital Co., Ltd. tedarik kabiliyetini ve hizmet kalitesini çok güçlendirdi.Geniş format baskı Çözümleri alanında önemli bir oyuncu haline geldik.Bu arada, en son baskı teknolojisine ayak uydurmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Ürünlerimizi dünyanın birçok ülkesine satıyoruz ve çok iyi bir satış sonrası ağımız var.Müşterilerimizin tanınmasını kazandık ve iyi bir üne kavuştuk.

Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : GUSE

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Sertifikalar Çin Guangzhou Hongzhou Digital Technology CO.,Ltd Sertifikalar